Lista produktów marki SASA DEMARLE

Firma DEMARLE została założona w 1965 roku przez M. Guy Demarle, który wynalazł pierwsze nieprzywierające maty do pieczenia bagietek. Kilka lat później właściciel firmy Demarle również wynalazł i stworzył oryginalne maty do ciasta Silpat® i wstępnie uformowaną matę Silform®. W 1985 Demarle wprowadził rewolucyjny produkt znany jako Flexipan® - unikalną linię elastycznych form wykonanych z włókna szklanego pokrytego silikonem spożywczym. Od samego początku Demarle ugruntowało swoją pozycję jako innowator unikalnych produktów dla profesjonalnego piekarnictwa, cukiernictwa i gastronomii.

Formy marki Demarle stały się obecnie preferowanym wyborem profesjonalistów na całym świecie przy tworzeniu większości słodkich i słonych wypieków, które wcześniej odpiekane były w metalowych formach. Firma ta opracowała szeroką i różnorodną gamę kształtów i rozmiarów swoich mat. Flexipan® jest obecnie dostępny w ponad 200 kształtach, a Silform® w ponad 100 kształtach. Maty Demarle cechują się odpornością na szeroki zakres temperatur: od -40°C do 280°C  co sprawia, że  ich zastosowanie jest bardzo uniwersalne.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-15 z 31 pozycji

Forma Flexipan "Choinka"

116,53 zł
Pojedyncza forma flexipan Forma Flexipan "Choinka" Wymiary: - 261x240mm - głębokość 40mm - pojemność 1330ml Odporna na temperaturę w...