Darmowa dostawa powyżej 300 PLN
Płacę przez PayU

Firma Pastry Creation istnieje na Polskim rynku od ponad 10 lat i jest bezpośrednim importerem wysokiej jakości półproduktów cukierniczych. W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak dekoracje cukiernicze, puree owocowe, pulpa owocowa, barwniki spożywcze, formy do czekolady, dekoracje tortów, jadalne dekoracje, figurki na torty, figurki na torty weselne, kwiaty cukrowe, koronki cukrowe, produkty do gastronomii oraz wiele innych.

W związku z rozwijającym się rynkiem dekoracji cukierniczych nasz asortyment jest cały czas uzupełniany o nowe, ciekawe produkty. Naszym klientom zapewniamy nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także współpracę na najwyższym poziomie. Chętnie doradzamy i pomagamy w dobraniu odpowiednich produktów do Państwa potrzeb.

Nowość. Limonka Kaffirskórka limonki Kaffir wykonana z wyselekcjonowanych i doskonałych owoców kaffiru. Limonka Kaffir o dominującym zapachu cytryny i limonki ale i wyczuwalnej nucie kandyzowanej skórki cytrynowej, eukaliptusa, imbiru a także mięty. Zapraszamy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.