Styl angielski, torty w stylu angielskim, stojaki na torty, maty do koronek i inne

Prezentujemy Państwu szeroki asortyment produktów znanych jako styl angielski w cukiernictwie, dzięki którym dekorowanie tortów w stylu angielski będzie dla każdego proste. Dzięki naszym produktom takim jak mata do koronek, marcepan, barwniki, wycinak czy forma silikonowa stworzą Państwo tort w stylu angielskim i wyeksponują swoje wyroby w niepowtarzalnym i kunsztownym stylu angielskim. Torty w stylu angielskim charakteryzują się niesłychaną dbałością o szczegóły, bogatymi detalami wykonanymi z mas cukrowych i marcepanowych oraz eleganckim wykończeniem. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno duży wybór wycinaków, mat silikonowych, jak i stojaków plastikowych i gotowych dekoracji. Nasz asortyment jest na bieżąco poszerzany dostosowując się do najnowszych trendów na rynku cukierniczym.

Dekorowanie tortów w stylu angielskim, torty w stylu angielskim, tort w stylu angielskim, dekoracje na torty

Jest 98 produktów.

Pokazano 1-15 z 98 pozycji

Aktywne filtry

Stojak na tort 5 pater

1 650,00 zł
  Wykonany z metalu stelaż na tort weselny o wysokości 86 cm. Stelaż posiada 5 pater o średnicy 25cm i udźwigu 10 kg każda.

Stojak na tort weselny,...

1 500,00 zł
  Wykonany z metalu stelaż na tort weselny o wysokości 53 cm. Stelaż posiada 3 patery o średnicy 26cm i udźwigu 10 kg każda.